SANIER - specjalistyczne materiały budowlane

Współpraca z firmą Sanier to nie tylko znakomita obsługa logistyczna, ale dzięki wiedzy naszego zespołu otrzymają Państwo poradę techniczną w zakresie profesjonalnej chemii budowlanej. Nasi doradcy handlowo – techniczni na Państwa budowie pomogą w wyborze odpowiedniego systemu dociepleń, koloru nowej elewacji. Zaopatrzymy Państwa budowę w wysokiej jakości materiały do wykonywania hydroizolacji i renowacji obiektów nowopowstających, remontowanych, zabytkowych a w naszym sklepie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju materiały wykończeniowe, akcesoria budowalne, artykuły BHP, narzędzia i elektronarzędzia wysokiej jakości.

Nasza hurtownia została otwarta na początku 2011 roku i jest kontynuacją naszego już ponad 15 letniego doświadczenia w branży. Przez cały ten czas mamy przyjemność dostarczać naszym Klientom produkty najwyższej jakości. To właśnie ten czynnik, od początku działalności, jest dla nas kluczowy podczas wyboru asortymentu. Nasi specjaliści stale poszukują towarów charakteryzujących się możliwie najwyższym stosunkiem jakości do ceny, a także dokładają starań, aby były one dla Państwa dostępne „od ręki”. Wielokrotnie dowiedliśmy, że jesteśmy jedyną hurtownią materiałów budowlanych na terenie Krakowa i okolic, która jest zaopatrzona nie tylko w artykuły cieszące się największym zainteresowaniem, ale także takie, które są trudno dostępne i próżno ich szukać u innych. Każdego dnia upewniamy się w przekonaniu, że jest to podejście właściwe, gdyż stale poszerzamy grono zadowolonych odbiorców, chętnie wracających po kolejne towary. To dowód, że doceniają przyjazną i profesjonalną obsługę, fachowe doradztwo, a także szeroki asortyment zapewniający kompleksowość oferty.

Promocje i nowości w naszym internetowym składzie budowlanym.Kompleksowa obsługa na każdym etapie inwestycji.

Specjalizujemy się w trudnej dziedzinie hydroizolacji oraz pasjonującej, choć bardzo wymagającej, sztuce renowacji. Zajmujemy się tymi dziedzinami od ponad 15 lat i chociaż jesteśmy uznawani za ekspertów, niezmiennie dążymy do poszerzania naszej wiedzy i rozwoju kompetencji naszego zespołu. Staramy się także systematycznie powiększać dostępną gamę produktów, aby móc odpowiedzieć na każdą potrzebę naszych partnerów, za jakich uznajemy Klientów firmy. Zapewniamy im nie tylko dystrybucję, ale także kompetentne doradztwo techniczne oraz ekspertyzy dla wykonawców, inwestorów, architektów czy konserwatorów zabytków.

Braliśmy udział przy realizacji setek inwestycji i doskonale wiemy, jak wymagająca jest branża budowlana oraz przed jak trudnymi wyzwaniami stają wykonawcy. Dzięki bogatemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie dobrać odpowiednie i skuteczne rozwiązanie w każdej sytuacji i pomóc przy rozwiązaniu najtrudniejszych problemów. Na Państwa życzenie, bezpłatnie przyjedziemy na miejsce, wykonamy ekspertyzę i zaoferujemy doradztwo oraz wsparcie naszych specjalistów.

Serdecznie zapraszamy!

sanier-pic-215

Hydroizolacje w nowoczesnym budownictwie

Hydroizolacja wykorzystywana jest praktycznie w każdym rodzaju budynków i budowli (w jej zakres wchodzi hydroizolacja fundamentów, ścian piwnicy a także tarasów czy balkonów) oraz w obiektach inżynieryjnych, czyli mostach, przepustach, wiaduktach, tunelach a także przejściach podziemnych. Izolacje i uszczelnienia zapewniają ochronę przed wilgocią, wodami gruntowymi oraz opadami atmosferycznymi. W ten sposób materiały budowlane są chronione przed szkodliwym oddziaływaniem wody.

Należy pamiętać, że niewłaściwy dobór materiałów czy nieodpowiednia technologia izolacyjna mogą przyczynić się do obniżenia wartości inwestycji lub nawet uniemożliwić jej eksploatację np. w przypadku zalania tunelu wodą. Popełnione błędy na etapie projektowania wiążą się z wieloma problemami podczas użytkowania a niejednokrotnie zmuszają do odtworzenia izolacji, co jest bardzo kosztowną operacją

Zaopatrzymy Państwa budowę w wysokiej jakości materiały do wykonywania hydroizolacji i renowacji obiektów nowopowstających, remontowanych i zabytkowych. Kompleksowo obsłużymy w zakresie wykonania ekspertyzy, pomiaru wilgotności, a ostatecznie doboru skutecznej technologii hydroizolacji lub kompletnego systemu renowacyjnego dla zabytkowego budynku. Materiały budowlane dostarczymy na budowę oraz jeśli będzie taka potrzeba przeprowadzimy szkolenie z zakresu stosowania produktów. Współpracujemy z najlepszymi producentami takimi jak: Baumit, KOESTER, Bostik, Farby KABE, HYDROSTOP, BASF PCI, KVK, ACO, MAPEI, Resitrix, Renoplast, Ravatherm, SIKA, Icopal, Izoservis

Kompleksowa obsługa na każdym etapie inwestycji.