Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00


Nasz adres

SANIER Sp. z o.o. Spółka komandytowa

ul. Adama Vetulaniego 5
31-226 Kraków
NIP: 945-218-42-04
REGON: 361400607
KRS: 000555852


SANIER™

Jeżeli masz pytania napisz do nas, postaramy się odpowiedzieć na każde z nich, możesz także skorzystać z formularza po prawej.

Dział Obsługi Inwestycji


Piotr Lelas

Kierownik Działu Inwestycji

Napisz do nas: p.lelas@sanier.pl

Tel: +48 533 678 200

Kamil Gruchała

Przedstawiciel Handlowy

Napisz do nas: k.gruchala@sanier.pl

Tel: +48 537 212 242

Maciej Gajewski

Przedstawiciel Handlowy

Napisz do nas: m.gajewski@sanier.pl

Tel: +48 533 343 595

Sekretariat


Sylwia Szymoniak

Referent Finansowo – Księgowy

Napisz do nas: s.szymoniak@sanier.pl

Tel: +48 794 015 055

Kamila Krawczyk

Referent Administracyjno-Finansowyy

Napisz do nas: k.krawczyk@sanier.pl

Tel: +48 533 393 545

Dział Księgowości


Kamil Pawłowski

Główny Księgowy

Napisz do nas: k.pawlowski@sanier.pl

Tel: +48 500 119 458

Dział Obsługi Klienta


Daniel Załanowski

Kierownik Działu Sprzedaży

Napisz do nas: d.zalanowski@sanier.pl

Tel: +48 534 029 218

Łukasz Załanowski

Napisz do nas: l.zalanowski@sanier.pl

Tel: +48 794 344 004

Tomasz Gurba

Napisz do nas: t.gurba@sanier.pl

Tel: +48 530 888 181

Wojciech Mayer

Napisz do nas: w.mayer@sanier.pl

Tel: +48 575 707 727

Doradztwo techniczne:


Bartłomiej Bieda

Specjalista ds. hydroizolacji i renowacji

Napisz do nas: b.bieda@sanier.pl

Tel: +48 698 203 515